tel. 884 604 174

Przed wizytą

Przyprowadzając do nas pieska prosimy o okazanie książeczki zdrowia psiaka wraz z aktualnym wpisem o szczepieniu przeciw wściekliźnie.

Psy przyjmowane są na strzyżenie wyłącznie z usługą kąpieli.

Pracujemy tylko z małymi psami.

Zalecamy nie karmić psa przed wizytą u fryzjera. Piesek zmęczony to piesek grzeczny. Zabierzmy więc go na spacer, niech się wybiega do woli.

W sezonie wiosenno – letnim na wizytę najlepiej umawiać się nawet z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

W celu skrócenia czasu wykonywanej usługi oraz komfortu pracy groomera psy strzyżone są bez obecności właściciela. Pupil nie jest rozkojarzony a groomer może nawiązać z nim kontakt.

Podczas zabiegów pielęgnacyjnych nie używamy poskramiaczy ani środków uspokajających! Bazujemy na współpracy z czworonożnym klientem.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjęcia psów chorych i bardzo agresywnych. Psy „trudne” będą obsługiwane w kagańcu.

Psy z ewentualnymi pasożytami skóry są poddawane zabiegom dezynsekcyjny, które wykonywane jest na koszt właściciela psa bez wcześniejszego uzgodnienia.

BARDZO WAŻNE!
Jeśli Państwa piesek cierpi na choroby neurologiczne, psychiczne, narządów ruchu, skórne, alergie itp. – proszę o zgłoszenie tego przed wizytą.

Psy stare i chore strzyżone są na odpowiedzialność właściciela.

Wizytę proszę zarezerwować telefonicznie: 884 604 174. W przypadku rezygnacji z wizyty uprzejmie proszę o wcześniejszą informację. Godziny przyjęć dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klienta od poniedziałku do soboty. Proszę o punktualność.Czekam tylko 15 minut, chyba że dostanę informację o spóźnieniu.

Twój pies będzie traktowany z troską i szacunkiem podczas wizyty w naszym salonie. Zapewnimy mu wodę, smakołyki, zabawki oraz przerwę na toaletę jeśli będzie tego wymagał.

Pozostawiając psa pod moją opieką klient akceptuje wszystkie powyższe warunki.